l3699_enl
nabor_fuzherov_luminarc_domino_250_ml_6_sht0

Посуд

Супермаркет «Євродім» пропонує господиням дивувати гостей не лише своїми стравами а й чудовим посудом. У нашому магазині Ви знайдете різні види посуду за різними характеристиками, який задовільнить найвибагливішу господиню.

Кожен з нас хоче бачити свою оселю комфортною та красивою. У магазині «Євродім» Ви знайдете всі деталі затишку починаючі від столових приборів до кухонних рушників які будуть чудовими помічниками.

Велика частина успіху кулінара це вдало підібраний посуд який допоможе підкреслити оригінальність страви. Ми пропонуємо столові сервізи різних кольорів, різних форм різні за матеріалами. Великий вибір фарфорових столових сервізів, сервізів для кави та чаю, з різним оздобленням або ж зовсім без нього.

При сервіруванні столу чудовим акцентом є посуд для напоїв. Кришталеві бокали додадуть святкового настрою, різнокольорові склянки сподобаються дітям, правильно підібрані бокали для вина підкреслять смак та аромат.

Яскравий елемент має кожна кухня. Більшість господинь обирають кухню в теплих відтінках, але хочеться чогось яскравого . Ми пропонуємо чайники різних форм та кольорів. В магазині «Євродім» кожен знайде чайник для себе.

На сьогодні чудовим помічником є термос. Він допомагає під час довгої дороги, коли відпочиваєш з друзями  на природі, а особливо школярам на навчанні. В магазині «Євродім» чудовий вибір термосів за різними формами та об’ємами, харчовий чи для напоїв, стриманий металевого кольору чи  розфарбований як тваринка.

Помічник у створенні кулінарних шедеврів це звісно сковорідка. Чи багато Ви знаєте рецептів в яких не згадується про смаження? Сьогодні ми маємо можливість обирати сковорідки саме за нашими бажанням чи сковорода-гриль чи для смаження млинців, підібрати покриття що потрібно саме нам. В магазині «Євродім» представлені сковорідки різних форм та характеристик.

Столові прибори дивують оригінальністю оздоблення та широким асортиментом форм та якості. Завершують сервіровку святкового столу та допомагають смакувати чудові страви. В магазині «Євродім» Ви оберете прибори які пасуватимуть саме для вашої оселі.

Кухонні набори – чудові помічники на кухні кожної господині. Магазин «Євродім» пропонує широкий вибір наборів різних виробників та цін. Всі кухонні прибори, які Ви можете придбати  практичні та мають гарний дизайн. Не потребують особливо уважного догляду.  В основному всі набори в комлекті з металевою стійкою, яка стійка до корозії та гігієнічна. На робочій поверхні кухні,  гарнітур займає мало місця, але приносить багато користі.  В магазині «Євродім» наші консультанти підберуть набір який пасуватиме кухні та буде підходити саме для Вас.

fissman-va-7853-500
45361
[SCM]actwin,8,0,670,460;sztucce30szt1230351cosmo (2).jpg - IrfanView
i_view32.exe
2009-02-28 , 17:26:58