Меблі

Важливим елементом оселі є меблі які підходять саме для Вашої оселі.  Супермаркет «Євродім» має великий досвід роботи з меблями. Обирати нові меблі на перший погляд дуже легка справа, але після довгих пошуків ми розуміємо що знайти саме те дуже складно. Продавці – консультанти магазину «Євродім» завжди професійно підходять до вибору меблів для клієнтів. Завдяки масштабам ми можемо запропонувати комплексне рішення для Вашої квартири в день відвідання магазину. Інколи стандартні меблі не підходять, тому  наш конструктор-дизайнер допоможе у створенні дизайну саме того елементу меблів, який буде ідеальним саме для Вас.

Ми хочемо зустрічати наших гостей на зручних та гарних меблях. Гарним варіантом для гостей буде диван та крісла, які ви можете придбати в магазині «Євродім». Асортимент наших диванів Вас приємно здивує, адже ми пропонуємо різні моделі диванів за характеристиками, кольором та ціною.

Нам завжди приємно коли наша родина збирається за сімейною вечерею і намагаємось щоразу приготувати щось смачніше, але не варто забувати про зручні кухонні меблі. Велику увагу ми приділяємо виставковому залу в якому Ви зможете обрати стіл який підходить Вам за кольором та розміром та з радістю пригощати Вашу родину.

Ми всі з дитинства знаємо, що потрібно правильно сидіти, на сьогодні магазин «Євродім» пропонує великий вибір стільців для різних завдань. В нашому магазині Ви зможете підібрати офісний стілець для комфортної роботи за комп’ютером та з паперами. А також ми можемо запропонувати кухонні стільці в різних стилях на Ваш вибір з різних матеріалів.

02-1186-1000-800-80
woodhause-komplekt-kortes_2-0x0
121479

У виставковій залі магазину «Євродім» Ви зможете відразу придбати комплексне рішення для Вашої спальної кімнати. Меблі в єдиному стилі та кольорі прикрасять Вашу спальну кімнату.

Обов’язковою умовою гарного самопочуття є здоровий сон. В магазині «Євродім» ми можемо запропонувати ліжко яке сподобається клієнту по габаритам та дизайну. Та підібрати матрац який буде відповідати всім вимогам.

Для наших дітей ми завжди бажаємо найкращого, а особливо щасливого дитинства.  Ключовим моментом для дітей є власна кімната. В магазині «Євродім» Ви зможете підібрати  меблі в дитячу кімнату відповідно до особливих побажань Вашої дитини.

Шафа невід’ємна частина кожної оселі. Незамінний помічник в зберіганні речей та різних предметів. Сьогодні тенденції використання шафи досить різноманітні, тому ми пропонуємо нашим клієнтам за допомогою нашого конструктора-дизайнера створити ескіз шафи з врахуванням особливостей та побажань.

ms_flower_big_corrected_enl
pello_agatamebli-com-ua