03

Декор

Супермаркет «Євродім» пропонує чудові рішення для затишку вашої оселі.  Ми допоможемо Вам зробити свою кімнату красивою та стильною. Обираючи елементи декору Ви зможете реалізувати свої найсміливіші ідеї. Ви ще не знайшли речі які здивують ваших гостей, тоді запрошуємо Вас у відділ декору для дому та з нами створити свій ідеальний затишок.

Декоративні подушки незамінний елемент декору в сучасних оселях. В магазині «Євродім»  представлені подушки різних стилів серед яких Ви обов’язково підберете щось для себе. Декоративні подушки підкреслять колір вашого дивану або доповнять стиль крісла в дитячій кімнаті.

  • Financial Responsibility to Our Clients
  • Highly professional staff
  • Quality and Value to the Projects We Deliver
  • Following the global design tendency.
  • On Time and on Budget
  • Real Focus on Customer Satisfaction

Ми знаємо, що щасливі за годинами не спостерігають, але ми хочемо щоб наші клієнти були щасливими навіть спостерігаючи за годинами.

В магазині «Євродім» Ви можете придбати годинник в дитячу кімнату з медведиком чи зірочками, вишуканий дуже великих розмірів годинник у вітальню або стильний годинник в офіс.

На сьогодні один з популярних стилів це прованс. В магазині «Євродім» Ви знайдете всі необхідні деталі цього стилю. Широкий асортимент дрібничок в стилі прованс з радістю представлять для Вас наші продавці – консультанти.

Освітлення це важлива деталь дизайну інтер’єру. Сьогодні все більше наших клієнтів надають перевагу декоративним свічкам. В магазині «Євродім» широко представлені свічки різних розмірів та кольорів. Ми не залишили без уваги також і ароматичні свічки, які нададуть чудового аромату Вашій оселі.

Найкраще зберігати яскраві спогади нам допомагають фотографії, більшість ми зберігаємо у фотоальбомах які з радістю потім переглядаємо. Але ми впевнені, що в кожного є такі моменти на які ми можемо любуватися завжди. В такому разі магазин «Євродім» пропонує широкий вибір фоторамок які підійдуть в діловий кабінет, дитячу кімнату чи вітальню.

Жінки люблять коли їх дивують квітами, вірно підібрана ваза для квітів це ідеальний елемент декору для дому. У відділі декору магазину «Євродім» можна знайти звичайні скляні вази різних форм або вибрати керамічні вази з ліпленням ручної роботи.

493_f50
493_l14_3

В магазині «Євродім» Ви можете придбати годинник в дитячу кімнату з медведиком чи зірочками, вишуканий дуже великих розмірів годинник у вітальню або стильний годинник в офіс.