Ласкаво просимо до “Євродому”

gazel-tent-zad
Супермаркет меблів «Євродім» на сьогоднішній день є одним з кращих магазинів Білої Церкви, який зарекомендував себе як стабільний та з відмінною якістю товару магазин.
Наш багаторічний досвід дає нам можливість обслуговувати клієнтів на найвищому рівні та пропонувати комплексне рішення для оформлення Вашої оселі. В супермаркеті меблів «Євродім» Ви зможете обрати меблі, текстиль, декор, посуд для затишку Вашого будинку.

Наша історія

Супермаркет меблів «Євродім» почав свою історію з 2000 –го року. Спочатку це був невеликий меблевий магазин, але ми не могли зупинитися на досягнутому. За роки праці ми відбирали найкращих працівників та товар з найкращою якістю для пропозиції нашим клієнтам. На сьогодні це великий супермаркет, який пропонує всі товари для дому починаючи від маленьких  аксесуарів до наявності у виставковому залі такої кількості меблів щоб за день ми могли прикрасити оселі кожного нашого клієнта.

Наші товари

Товари, які пронує супермаркет «Євродім» відповідають стандартам якості. Але ми не забуваємо про сучасні тенденції та напрямки. При відборі товарів, які ми пропонуємо нашим клієнтам, ми керуємося наступними принципами:

  • Якість
  • Ціна
  • Відповідність тенденціям моди
  • Найкращі виробники

Комфортна картка

В супермакеті меблів «Євродім» діє дисконтна система «комфортна картка», яка дає знижку на наші товари та власники карт отримують інформацію про акції та знижки в мережі магазинів.

Партнери

pn

Наші контакти

Біла Церква, вул. Ярмаркова 43/24, індекс 09107

Evrodim-@ukr.net
Телефони:
(068) 650 30 23

(066) 773 96 68

(073) 223 86 73
Пн – Пт: 9:00 – 18:00
Сб – Нд: 9:00 – 17:00