stilci-dlya-kuxni

Як вибрати стільці?

На перший погляд здається – чого ж тут вибирати? Ясна річ, що стільці, як і будь-які меблі для сидіння, яка піддається посиленому навантаженні, повинні бути міцними і зручними. Але сучасні виробники постаралися максимально ускладнити нам вибір. Тож  спробуємо розібратись, які стільці підходять саме Вам.

stilciСупермаркет меблів «Євродім» здивує Вас широким асортиментом та якістю стільців. В «Євродомі» Ви знайдете різні типи стільців від кухонних до офісних. Погодьтеся, що такі предмети інтер’єру, як стільці, рідко виконують тільки декоративну функцію. Стільці та крісла використовуються повсякденно, причому всіма членами сім’ї – для сидіння за обіднім столом, роботи в кабінеті або просто відпочинку. Тож професійні продавці – консультанти допоможуть Вам з цією нелегкою задачею.

Важливим аспектом при придбанні стільців є і їх довговічність, адже найчастіше вони купуються на довгостроковий період.

При виборі даних меблів слід звернути увагу на висоту сидінь і спинок, враховуючи переваги членів сім’ї, а також їх індивідуальні якості – зріст, вік, вага.

  Щоб уникнути втоми та негативних наслідків для здоров’я від тривалого сидіння під час роботи, необхідно «вміти» правильно сидіти.  Допомогти людині зберегти правильне положення під час тривалої роботи і не відчувати після цього розбитості, втоми і головного болю може ергономічне і анатомічно правильне крісло.

stlc-eames-opis-ta-vdguki_601Щоб точно дізнатися, які стільці для кухні краще, необхідно сісти на нього прямо в салоні меблів. Це допоможе зрозуміти, чи підходить висота і кут нахилу спинки. Бажано, щоб спинка була нахилена приблизно на 108 градусів. Якщо ноги згинаються під прямим кутом, а ступні вільно стоять на підлозі, то висота виробу підібрана вірно.

Також потрібно звернути увагу на ширину сидіння, особливо якщо це стільці з підлокітниками. Оптимальна ширина становить 49-50 см. Бажано купувати моделі з глибиною сидіння в межах 40-45 см. Зручне положення людина займає на стільці тоді, коли від краю сидіння до згину ноги залишається відстань в середньому 5 см. Якщо серед членів сім’ї є дуже високі або занадто низькі люди, то краще віддати перевагу стільцям з регулюванням висоти.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *